Fotogalerij

Black Eagle goes Oostende 2018
Halloween 2017
Black Eagle goes Oostende 2017
Dragons @ Black Eagle Dojo 2017
European Gathering 2017
Big Clean
Halloween 2016
Black Eagle BBQ 2016
Wu Shu Zomerstage 2016
Black Eagle goes Oostende 2016
Kung Fu Dragons
@ Black Eagle dojo
European Gathering 2016
Chi Kung stage
Black Eagle Whisky Tasting V
Halloween @ Black Eagle Dojo
EHBO/reanimatietechnieken
Kung Fu Dragons
Blak Eagle Dojo Big Clean
Outside Stroppen
Kung Fu Dragons @
Black Eagle Dojo
Kung Fu Dragons op Stroppen augustus 2014
Oostende 26 april 2014
Black Eagle Foute Party 2014
European Gathering 2014
Black Eagle Whisky Tasting IV
Bo & Kwan Dao 15 februari 2014
Laatste les in 2013 : nagenieten in de Kampai
Ring of Weapons 14/12/2013
Kung Fu Dragons van Black Eagle Halle
Black Eagle@the Movies II 07122013
Sinterklaas en de Pieten in Black Eagle Dojo
Black Eagle Challenge 2013
Black Eagle Bo en Kwan Dao workshop 16112013
Kung Fu Dragons@Black Eagle Dojo 2013
Kung Fu Eagles 05/10/2013
Black Eagle Dojo Big Clean 2013
  
Black Eagle BBQ 2013
Zomerstage Black Eagle 2013
Initiatieles Capoeira
Black Eagle goes Oostende 27042013
Black Eagle Foute Party II
Kung Fu 19 januari 2013
New Year @ Black Eagle Dojo 2012-2013
Ken Jutsu 15122012
Kung Fu Dragons en Ring of Weapons 08122012
Black Eagle @ the Movies 01 december 2012
Project "vervanging ramen Black Eagle Dojo"
Kung Fu Dragons @ Black Eagle Dojo
Black Eagle Challenge 2012
Ken Jutsu Workshop 15 september 2012
Big Clean Black Eagle Dojo 2012
DE GORDEL 02 september 2012
Kung Fu Dragons 01 september 2012
Black Eagle Zomerstage 05052012
Zomerstage Kung Fu Dragons 'En nu wij...' 05052012
Bo & Kwan Dao workshop april 2012
Black Eagle Foute Party 11022012
Sint Black Eagle 03122011
Black Eagle Challenge 06112011
Overnachting Kung Fu Dragons 0809102011
Stage Duitsland 24092011
Black Eagle Zomerstage 2011 16042011
Winterstage The Gathering of the Eagles 18122010
Black Eagle Challenge 21112010
Overnachting Kung Fu Dragons @ Black Eagle Dojo 2324102010
Gezondheidsdag Heilig Hart College 21102010
Examen groen + initiatie workshops De Bres 02102010
Workshop Drainage Delight 24092010
De Gordel 05092010
Black Eagle BBQ op 19 juni 2010
Ba Ji Quan Tijgervorm 26052010
Workshop ken jutsu 24 april 2010
Les Kung Fu Kids 24 april 2010
Examens 03 april 2010
Kung Fu Kids wapens 03 april 2010
Paasdag in Black Eagle Dojo 03/04/2010
Black eagle strikes back 07/03/2010
WhiskyTasting2010
Tonfa workshop 20022010
Stage Memorial E. Van Stiphout 31-01-2010 Tongerlo

We hebben in de fotogalerij de foto's van vóór 2010 gearchiveerd, aangezien er al heel wat foto's bewaard werden. Wens je oude foto's terug te zien of op een cd-rom in je bezit te krijgen? Dan kan je steeds mailen naar webmaster@blackeaglehalle.be!


↑Top