Reminder Black Eagle Soup Sale 2020

Beste leden, ouders, sympathisanten en allen die ons genegen zijn

Wij willen jullie graag bedanken voor de vele bestellingen die we intussen mochten ontvangen... 
Tenslotte doen we dit voor onze leden.

Elke vorm van steun, hoe klein of subtiel die ook mag zijn, stelt ons namelijk in staat om onze leden aan dezelfde voorwaarden les te kunnen blijven geven... Een goede opbrengst voor een dergelijke activiteit zorgt er bijvoorbeeld voor dat we het bedrag van onze lid- en jaargelden op hetzelfde niveau kunnen houden, hetgeen met een gebouw in eigen beheer en de daaraan verbonden kosten niet altijd even eenvoudig is. 

Wie echter nog geen soep besteld heeft en dit alsnog graag wil doen, mag zeker en vast nog een bestelling plaatsen.
Er wordt echter nog slechts één afhaalmoment voorzien: zaterdag 7 november 2020

Hoe bestellen?

  • Je brengt het ingevulde bestelformulier binnen in onze eigen Black Eagle Dojo en betaalt tezelfdertijd het bijhorende bedrag.
  • Of je geeft een seintje aan onze secretaris Arno Pirolo via arno.pirolo@hotmail.com, je stuurt eventueel het ingevulde bestelformulier mee via mail en betaalt het verschuldigde bedrag op onze bankrekening: BE09 7341 2617 2757 met vrije mededeling “soep 2020 - voor– en familienaam”.
  • Je krijgt een uur toegestuurd waarop je je bestelling kan komen afhalen op zaterdag 7 november.

!Opgelet: Bestellen is slechts mogelijk t.e.m. woensdag 28 oktober 2020 en bestellingen die niet betaald zijn op het moment van afhaling worden niet meegegeven!

Alvast bedankt voor jullie steun aan onze club! 

Bijlage: